Tanışalım


Med Yemek & Servis

Başarının bizim isteklerimiz değil, sizin isteklerinizin karşılanması ve memnuniyetiniz ile yakalanacağını biliyoruz.

Sizi tüm sektörün kurallarına ve alışa gelmiş koşullara uydurmaya çalışmıyoruz. Genç, dinamik, deneyimli ekibimizle  ve sizinle aynı lisanı konuşarak biz size uymaya çalışıyor, keyifli lezzetleri sağlıkla sofranıza getiriyoruz. 1993’te kurulmamıza rağmen halen ilk günkü heyecanı ve şevki yaşıyoruz. Bize bu şevki aşılayan kurucumuz Mehtap Çataltepe’nin ilkelerini,  2.000’li yıllardan bu yana orkestra şefliğimizi  ince bir zevkle yapan F. Burcu Çataltepe Akcan’nin önderliğinde sürdürüyoruz. 40 kişilik ekibimizi mühendis ve uzman kadromuzla yönlendiriyor ve denetliyoruz.

 

Misyon & Vizyon & Temel Değerler

Misyonumuz: Çözüm odaklı, özenli, güler yüzlü hizmetin ön planda olduğu, kaliteli, sağlıklı, lezzetli, keyif alınan yemekleri mükemmel servis anlayışıyla sunmak.

Vizyonumuz: Dinamik ve değişime açık bir firma olarak; sağlıklı, temiz, zamanında, güvenilir ve kaliteli hizmet verme hedefi ile Ankara’da sektörün tercih edilen örnek firması olmak.

Temel Değerler: Güvenilirlik, Kalite, Farklılık, Müşteri Memnuniyeti, Etik Değerler, Çözüm odaklı hizmet

Hijyen ve Kalite

En büyük tescil ve ödül müşterilerimizin yorumları ve takdiri ama biz teknik olarak da belgelerimizi göstermekten gurur duyuyoruz.

Med Yemek & Servis olarak  ISO 9001:2008 Kalite Güvence Sistemi ve ISO 22000:2005 HACCP Gıda Güvenliği Yönetim Sistemlerini uygulayarak %100 gıda güvenliğini sağlıyoruz. Hijyenik ve lezzetli yemekler üretmek için tedarikçi seçiminden son ürün size ulaşana kadar her süreçte titizlikle çalışıyoruz.

Kuruluş Politikamız

Med Yemek & Servis 1993′ ten günümüze edinmekte olduğumuz deneyimlerimizi değişime, gelişime ve büyümeye yönelik kullanarak her zaman mükemmeli kendimiz için vizyon olarak görürürüz.
Temel görevimiz olarak insana, topluma ve doğaya saygı ilkesiyle kaliteli ve güvenli gıda üretimini ve sunumunu gerçekleştiririz.
Dinamik ve pozitif yapımızı sürekli kılarak müşteri odaklı çalışırız.
Kaliteli üretimin doğru altyapı ve nitelikli eleman gücünden geçtiğini kabul ederek gerekli yatırımları gerçekleştirir, konusunda deneyimli ve eğitimli elemanlar istihdam ederiz.
Kuruluş amaç ve hedeflerimiz doğrultusunda çalışanlarımızın kişisel gelişimini destekler ve bunun için sürekli eğitimlerle kuruluşumuzun gelişimine katkı sağlarız.
Kalite, Gıda Güvenliği, Çevre, İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği gerekliliklerini yerine getirmek suretiyle yönetim ve tüm çalışanlarımızla sektörümüzün geleceğinin şekillenmesine katkı sağlarız.
Yasal şartlara, müşteri şartlarına ve politikamıza bağlılıkla sürekli kıldığımız sistemimizi, süreçlerimizi ve üretimimizi sürekli geliştirmek ve iyileştirmek için çalışırız.

Genel Müdür